KONTAKT

Blog został stworzony z myślą o osobach, które szukają informacji z punktu widzenia konsumenta o kosmetykach i wszelkiego rodzaju produktach z kategorii lifestyle. Na stronie publikuję wpisy/recenzje, ozdobione autorskimi zdjęciami, które także są moją pasją.  Oferty współpracy proszę wysyłać na adres e-mailowy: 
teczowykoszyk@gmail.comRegulamin konkursu 06.06.2018r. - 16.06.2018r.
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.beautyandchoice.blogspot.com
2. Data rozpoczęcia konkursu to 06.06.2018r. , a data zakończenia 16.06.2018r.
3. W konkursie może uczestniczyć każda osoba pełnoletnia, posiadająca profil na Facebooku z prawdziwymi danymi osobowymi. Wyłączone z udziału w konkursie są osoby z najbliższej rodziny Organizatora.
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 2 dni po jego zakończeniu, za pośrednictwem fb. Zwycięzca zostanie wybrany spośród wszystkich Uczestników konkursu, który według Organizatora najlepiej napisze, dlaczego powinien wygrać Planner.
6. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie prawidłowego adresu Uczestnika, który wygrał konkurs. Ponadto należy pamiętać, że nie można wymieniać nagrody na jej równowartość pieniężną.
7. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
8. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim, a ich administratorem jest właścicielka bloga www.beautyandchoice.blogspot.com
9. Organizator jest przyrzekającym nagrodę w rozumieniu art.919 i nast. ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964r. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.).
10. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 Nr 201 poz. 1540 z późn. zm.)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze.
Pozdrawiam Was serdecznie :)

Patrycja.

Copyright © 2016 BeautyandChoice - blog kosmetyczny , Blogger